vize vlk indian

„Dva nejdůležitější dny vašeho života jsou den, kdy jste se narodili, a den, kdy jste přišli na to proč.“

Mark Twain

Jedna z těch zásadních věcí, chceme-li mít šťastný život, je žít ho tak, abychom naplňovali svou životní vizi, smysl svého života. Na to ovšem potřebujeme svoji vizi znát. Ve všech tradičních kulturách procházejí proto lidé nějakým rituálem zaměřeným na hledání své životní vize, na rozpomenutí své duše na záměr, se kterým sem přišla. Na tomto setkání si povíme více o tom, co je životní vize a co nám může přinést. A také o rituálu Vision Quest (původní Američané mají pro posvátný rituál hledání své vize název Vision Quest) z tradic severoamerických indiánů, kteří jej používají jak ke hledání životní vize, tak k nalezení vize pro určité období, v čase životních zlomů i pro správné rozhodnutí v obtížných životních situacích.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na vaše dotazy.

Pokud vás zajímá přímo rituál Hledání vize, budeme jej pořádat v termínu 25. 7. – 4. 8. 2024, více najdete tady.

Úroveň: Základní – pro tento seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti.

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do 20:00 hodin.

Záznam: Z akce vám v následujícím dni (nejpozději do dvou dnů) pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v nadcházejících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen „haprovalo“, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní. Pro účast je potřeba mít funkční mikrofon i kameru (pokud nemáte mikrofon a kameru na počítači, je možné se připojit i přes mobilní telefon, kde možnost spustit mikrofon i kameru v naprosté většině případů funguje).

Cena: Cena za online večer je 390 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150 Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 540 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Bonus: Pokud budete sledovat online večer živě v přímém přenosu, dostanete od nás slevu 100 Kč na příští online večer. Proč? Protože věříme, že každý účastník vysílání obohacuje. Přidává svůj úhel pohledu, sdílí své zkušenosti, klade otázky… Při příští rezervaci stačí do pole „zpráva“ napsat „Odměna“ a cenu vám snížíme o 100 Kč.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.