cervanky moreČas krize je vždy – už ze své podstaty – časem transformačním. Abych Vám pomohl této příležitosti využít, nabízím Vám aktuálně podporu formou ONLINE KONZULTACÍ ZDARMA.

Konzultace probíhají za těchto podmínek:

Jak si konzultaci domluvit?
Čas a téma konzultace si se mnou předem domluvíte telefonicky. Pro dohodnutí konzultace volejte prosím kterýkoliv den v týdnu pouze v čase od 19:00 do 20:00. Prosím, dodržujte tuto dobu, v jiný čas nejsem u kalendáře. Společně domluvíme termín, který bude nám oběma vyhovovat.

Jak to bude probíhat?
Na základě domluvy Vám pošlu cca 10 minut před zahájením e-mail s internetovou adresou, na které bude konzultace probíhat. V určený čas si otevřete buď tento odkaz v prohlížeči nebo se přihlásíte na Zoom, zadáte „Meeting ID“ a tím se spojíme. Bezplatné konzultace jsou omezeny maximálně na 45 minut 1x za týden.

Co k tomu potřebujete?
Počítač s prohlížečem (odzkoušené jsou Google Chrome a Microsoft Edge, ostatní bez záruky), případně s nainstalovanou aplikací Zoom, a s mikrofonem a webovou kamerou (notebooky většinou mají). V některých případech bude potřeba kameru a mikrofon zapnout, před zahájením si tedy ověřte, zda Vám fungují. Bez možnosti Vás vidět konzultace neposkytuji – i tak je to pro mě velké omezení pracovat bez fyzického kontaktu s Vámi, potřebuji Vás tedy aspoň vidět a slyšet.

Pro dohodnutí online konzultace mi zavolejte ve večerních hodinách mezi 19:00 a 20:00 na číslo +420 603 413 199 a společně domluvíme možný termín.