buben a pero

Aktuální ročník právě probíhá a nový začne od ledna 2025. Pokud vás Škola malého stromu zaujala, můžete se přihlásit na stránce dole a my vás budeme informovat, až budou vypsány detailní informace a termíny pro nový ročník.

 

Škola malého stromu je tříletý výcvik, který navazuje na kurz Kolo života.  Absolvování Kola života je podmínkou pro přijetí do Školy malého stromu.

Lektoři: MUDr. Marcela Litovová a Ivo Musil

Škola Malého stromu (ŠMS) navazuje na Kolo života a významně jej rozšiřuje. Zatímco Kolo je zaměřené na práci s osobní minulostí, ŠMS míří na osobní budoucnost, na to, jak máme formovat své životy, abychom přestali být obětmi okolností a stali se strůjci svého osudu, abychom dokázali nacházet tu pro nás nejlepší cestu životem tak, aby se stal radostným a naplněným. Smyslem a cílem je, abychom nalezli a začali žít svou životní vizi, posvátný sen duše, své životní poslání a mohli tak plně realizovat potenciál 5. čakry.

Symbolika názvu je v souladu se třemi ročníky ŠMS. Každý strom má tři části: kořeny, kmen a korunu, kterým se budeme věnovat postupně ve třech ročnících výcviku. V 1. ročníku půjde o naše kořeny, z nichž můžeme vyrůstat, čili o to, někam patřit. Druhý ročník je zaměřený na kmen, na to, abychom mohli pevně stát ve svých životech a růst vzhůru, jak vyléčit to, co nám v tom brání, tedy především svá nemocná ega. Třetí ročník nám pak pomůže rozkošatit korunu našeho života a uvést do souladu obě roviny existence – materiální a spirituální, tedy posunout se z duality k jednotě, harmonii a celistvosti.

Termíny setkání v 1. ročníku

V každém ročníku absolvují účastníci 4 setkání. Tři společná setkání svého kmene a dále letní 10denní rituál vision quest, kterého se účastní studenti všech ročníků Školy malého stromu.

Termíny pro ročník 2024 jsou budou upřesněny v létě 2024.

První tři setkání začínají vždy v pátek v 18 hodin a končí v neděli ve večerních hodinách. Ten konec závisí na tom, jak nám půjde práce od ruky, na délce vašich sdílení a množství dotazů. Čas si vyhraďte vždy do 20 hodin, i když věřím, že se nám bude dařit končit dříve. Tato tři setkání se budou konat u nás v Úvalech (adresa je K Úvalům 115, 250 82 Tuklaty, ale je to na kraji Úval). Čtvrté setkání bude v přírodě na Zuckerově mlýně poblíž Úterý v Západních Čechách.

Přihlášení

Podmínkou přijetí do ŠMS je absolvování Kola života a semináře Posvátný kruh Medicine Wheel I. Pokud jste Posvátný kruh Medicine Wheel ještě neabsolvovali, je možné přihlásit se na termín 19.-21. ledna 2024.

Termín pro registraci nového ročníku je do 29. prosince 2024.

Počet lidí v ročníku je ale omezen na 10, a jakmile bude naplněn, nebude již možné se přihlásit.

Přihláška nabývá platnosti připsáním alespoň zálohy na účet, podle instrukcí níže.

Cena a způsob platby

Lektorné za první ročník 2024  bylo 11 800 Kč (z toho nevratná záloha 5 000 Kč). V roce 2025 může být cena mírně navýšena. Částku je třeba zaplatit tak, aby byla připsána na náš účet do termínu uzávěrky, tedy nejpozději do 29. prosince 2024. Máte-li problém s úhradou lektorného najednou, můžete si rozdělit částku takto: nevratná záloha 5 000 Kč do výše uvedeného termínu a doplatek 6 800 Kč nejpozději do 31. ledna 2025. Komu by i toto dělalo obtíže, může zvolit ještě jednu variantu: nevratná záloha 5 000 Kč do výše uvedeného termínu, 1. splátka 4 000 Kč do 31. ledna 2025 a 2. splátka 3 000 Kč do 28. února 2025.

V poplatku nejsou zahrnuty náklady na setkání (strava, doprava, pronájem seminární místnosti, ubytování, případně další náklady). Tyto položky hradí každý účastník sám. Pokud bude setkání u nás v Úvalech, je příspěvek na energie 450 Kč na osobu. Letní desetidenní setkání je finančně nejnáročnější, obvykle mezi 7 a 9 tisíci (včetně stravy).

Případné ukončení účasti ze strany účastníka nezakládá nárok na vrácení poplatku nebo jeho odpovídající části. Jednotlivá setkání na sebe navazují a není možné pokračovat v ŠMS, nezúčastníte-li se některého. Ani tyto případy  nezakládají nárok na vrácení poplatku nebo jeho odpovídající části.

Přihlášení

Přihlášení aktuálně není spuštěno. Bude možné po vypsání nových termínů pro rok 2025.

 

Zaujal vás výcvik Škola malého stromu a chcete být informován/a o detailech ročníku od ledna 2025?

Zadejte svůj email a my vám pošleme zprávu, až zveřejníme detaily a termíny k novému ročníku.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.