Doprovázené poutě

poutnikPři déle trvajícím pochodu přírodou lidé mění svůj stav mysli. Postupně se zbaví běžných starostí, „vymažou“ denní rutinu. Soustředěním na několik jednoduchých věcí: kam šlápnout, kde se najíst a případně kde najít místo na spaní, dojde k vyprázdnění a uklidnění mysli. V těchto chvílích nastává čas pro odhalení nových prostorů v duši. Tomuto procesu lze pomoci vhodně kladenými otázkami a často nejlépe společným mlčením. Proto nabízím neobvyklou formu sebepoznání prostřednictvím doprovázené pouti přírodou. Může se odehrát v Karlštejnských lesích nedaleko od Prahy, na Šumavě, v okolí Blaníku či kdekoliv jinde v ČR, podle výběru klienta. Ve výjimečných případech i jinde ve světě. Základní formou je putování ve dvou (já a klient).

Společná pouť může být:

 • Jednodenní – nejčastější forma pouti buď v blízkém okolí Prahy, nebo vašeho bydliště. Někdy je to jen začátek delší spolupráce, někdy zlomový den života.
 • Dvoudenní – hlubší ponoření do přírody a sám do sebe, často okořeněná spaním v lese.
 • Ve výjimečných případech je pouť delší.

Při doprovázených poutích vás prostřednictvím „zastavení“ v životě, přerušení dennodenní rutiny, pochodu v přírodě a společného rozhovoru s intuitivním posloucháním podpořím, abyste si:

 • nalezli to podstatné ve Vašem životě a objevili „skutečného sama sebe,“
 • nově nastavili žebříčky hodnot,
 • objevili zdroj nové energie,
 • realizovali vaše dětské sny,
 • objevili své osobní dary a osobní poslání,
 • objevili cestu k vlastní duši,
 • předefinovali „vizi“, jak chcete svůj život dále žít.

Z pohledu klasických verzí osobního rozvoje doprovázené poutě leží někde mezi koučinkem, psychoterapií, duchovním cvičením a šamanským léčením. Ke které z těchto čtyř forem budeme nejblíže, záleží na konkrétních potřebách klienta. Ostatně vše na pouti se řídí přáním klienta, je-li to možné.

Jak se na pouť připravit

 • Zhruba týden před akcí si všímejte, co vám přichází do života, zda se děje něco neobvyklého, zdál se vám důležitý sen apod.
 • Připravte si záměr pouti, jakým tématem se budeme zabývat, co by vám pouť měla přinést.
 • Vyberte místo, kam půjdeme. Může to být místo, kde se cítíte příjemně, kde se odehrála nějaká důležitá událost vašeho života nebo ho můžete určit náhodně, kam vás nohy a intuice povedou.

Cena

Cena za pouť je rozdělena do dvou složek.  První složka je oceněním mého času, který s vámi strávím. Předpokládám, že můj čas je vám stejně drahý jako ten váš. Proto má odměna bude stejně velká, jako si vy vyděláte za daný čas hrubého. Tedy za jednodenní pouť dostanu tolik, jako si vyděláte za jeden den. Tato částka se platí předem na účet nebo po dohodě na místě na začátku setkání. Druhá složka vychází z filozofie dar za dar. Zvážíte, kolik jste putováním získali, jak velký byl přínos pro váš život, a tento přínos vyjádříte v penězích. Tato částka se platí po skončení poutě. Součet obou složek tvoří mou odměnu. Mimoto klient platí také veškeré náklady (doprava, případná strava v restauraci, případné ubytování…).

Přihlášení na pouť

Pokud se chcete přihlásit na pouť, zavolejte na číslo +420 603 413 199 a domluvíme si termín, nebo vyplňte formulář níže a já vás budu kontaktovat.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.