ruka ström

Nejenom šamani, ale i mnozí lékaři se shodují, že příroda, a zvláště les, má léčivé účinky na lidský organismus. V některých zemích dokonce pobyt v lese hradí i zdravotní pojišťovny.

Na semináři se naučíme, jak maximálně využít léčivé vlastnosti lesa pro sebe i případné klienty. Do našich zážitkových aktivit zapojíme poznatky moderní neurovědy, využijeme nové teorie o levé a pravé hemisféře podle dr. Iona McGilchrista a vše okořeníme špetkou šamanismu.

Nezapomeňte si vzít kromě obvyklých věcí (psací potřeby, pohodlné oblečení dovnitř, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout i v lese, domácí obuv, šátek na zakrytí očí a – pokud máte – buben a chřestidlo) také oblečení pro jakékoliv počasí, protože velkou část semináře strávíme samozřejmě v lese, trochu tabáku pro lesní duchy, cca 5 metrů stuhy v barvě dle svého výběru a nůžky nebo nůž.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 300 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Úroveň: Základní – pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti. Je vhodný pro každého, kdo chce do lesa.

les boruvci slunceMísto konání: Hájenka Vrátkov, Vrátkov 78, krásné místo s duší, obklopené lesem. Na místě je možné přespat na rozkládací matraci ve spacáku za 250 Kč za noc. Místo se nachází cca 10 km od východní hranice Prahy. Účastníci dostanou tabulku pro organizaci spolujízdy, případně nabízíme také vyzvednutí u vlaku v Českém Brodě.

Harmonogram: Začátek je v pátek v 18 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  viz výše.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.