mraky

Každý ze 4 živlů má své vlastnosti a projevy v tomto světě a každý reprezentuje i jeden ze 4 typů energie člověka. V cyklu 4 setkání se postupně naučíme vnímat jednotlivé živly tak, abychom jim porozuměli a a dokázali použít jejich sílu v pravých chvílích ve svém životě.

Setkání cyklu je možné absolvovat i jednotlivě, podle toho, který živel vás osloví, která energie „si vás přitáhne“.

Vzduch jako živel si nejméně uvědomujeme. Provádíme ceremonie s ohněm, vodou, zemí, na vzduch nejčastěji zapomínáme. Přesto jsme v něm plně ponoření a bez něj bychom nepřežili déle než 5 minut.

Vzduch jako živel přináší energii porozumění a přijetí. Nastal-li pro nás čas odložit stará trápení, smířit se s nimi, přijmout je a znovu se zplna nad(e)chnout, vzduch nám bude dobrým průvodcem. Pomůže nám odpustit, být vědomý i být teď a tady.

Vzduch je spojený se srdcem a srdeční myslí, tedy s myslí, která sídlí v srdci, nikoliv v hlavě. Budeme tedy pracovat i se srdcem a 4. čakrou.

Vzduch nám také přináší moudrost propojení. Lidé, zvířata, rostliny, všichni dýcháme tentýž vzduch. Když dokážeme zkoncentrovat svou pozornost a soustředit se na vzduch-dech, můžeme skrze něj pocítit jednotu a bezpodmínečnou lásku.

Harmonogram: Začátek je v pondělí v 10 hodin, konec je cca v 18 hodin.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení dovnitř  na ven, karimatku nebo deku (abyste si během semináře mohli sednout a lehnout), domácí obuv, šátek na zakrytí očí, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.
Pro jeden z rituálů budete potřebovat nafukovací balónek – obyčejný, pouťový.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.