voda

Každý ze 4 živlů má své vlastnosti a projevy v tomto světě a každý reprezentuje i jeden ze 4 typů energie člověka. V cyklu 4 setkání se postupně naučíme vnímat jednotlivé živly tak, abychom jim porozuměli a jejich prostřednictvím porozuměli sobě samým i našim vztahům.

Setkání cyklu je možné absolvovat i jednotlivě, podle toho, který živel vás osloví, která energie „si vás přitáhne“.

Naše první setkání z cyklu je zaměřeno na vodu. Voda očišťuje. Vědomě ji používáme k očistě těla, málokdy si ale uvědomíme, že při omývání odplouvají i nervozita, stres či smutek, které na nás v průběhu dne uvízly. Když vodu pustíme hlouběji, dokáže podpořit i uvolnění emocí, které máme uvězněné uvnitř. Potlačené bolesti, strachy, vztek či zlobu. Voda souvisí s třetí čakrou, kterou nám také pomůže léčit.

Další vlastností vody je plynutí. Zdravá voda plyne. Pokud zůstane stát, zahnívá. Jestliže příliš lpíme na situacích, věcech či lidech, voda nám může pomoci zbavit se strachu ze změny, dokázat nechat život přirozeně plynout.

A plynoucí voda umí být i nevázaná. Divoká a hravá. Potřebujeme-li podpořit svou spontaneitu a kreativitu, můžeme také požádat vodu.

Akce: Pokud se přihlásíte na všechny čtyři živly a zaplatíte všechny čtyři semináře dohromady alespoň 14 dní před konáním prvního z nich, platí zvýhodněná celková cena 4400 Kč. Další semináře cyklu jsou Vzduch (6.4.), Země (11.5.) a Oheň (15.6.).

Harmonogram: Začátek je v pondělí v 10 hodin, konec je cca v 18 hodin.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení dovnitř i na ven, karimatku nebo deku (abyste si během semináře mohli sednout a lehnout), domácí obuv, šátek na zakrytí očí, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.
Pro jeden z rituálů budete potřebovat vlastní pohár, sklenici či kalich (stačí malý).

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.