ohen

Každý ze 4 živlů má své vlastnosti a projevy v tomto světě a každý reprezentuje i jeden ze 4 typů energie člověka. Oheň a vzduch jsou mužské energie, země a voda ženské. V cyklu 4 setkání se postupně naučíme vnímat jednotlivé živly tak, abychom jim porozuměli a jejich prostřednictvím porozuměli sobě samým i našim vztahům.

Setkání cyklu je možné absolvovat i jednotlivě, podle toho, který živel vás osloví, která energie „si vás přitáhne“.

Oheň spojuje dvě polarity – ničivou a tvořivou. Dokáže spálit, co už v životě nepotřebujeme, i nás zapálit pro novou ideu, přináší poznání a inspiraci. Energie ohně napomáhá změnám, novým počátkům, volbě. Oheň nám dává světlo a teplo, symbolizuje duši a osvícení. Oheň je spojen s energií muže otce.

Harmonogram: Začátek je v pondělí v 10 hodin, konec je cca v 18 hodin.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení dovnitř i na ven, karimatku nebo deku (abyste si během semináře mohli sednout a lehnout), domácí obuv, šátek na zakrytí očí, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Pro jeden z rituálů si s sebou přivezte nějaký předmět, který charakterizuje (je symbolem) tu část vašeho dosavadního života, které se chcete vzdát, odložit ji, aby mohlo přijít něco nového. K tomuto předmětu byste měli mít hluboký vztah a měl by vám být drahý.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.