mesicMitakuye Oyasin je lakotská modlitba, která znamená „Všichni jsme spřízněni“ nebo také „Všichni jsme součástí jednoty“. Lakotové vnímají vše, co je obklopuje, jako živé bytosti. Minerály, rostliny i zvířata jsou pro ně bratři a sestry, stejně jako voda, slunce, oheň… Se všemi máme společnou podstatu. Záměrem našeho čtyřdenního pobytu v čisté přírodě bude naladit se na Přírodu natolik, abychom dokázali ztišit své – často rozvířené – myšlenky, zapomenout na běžné starosti a zavnímat to Podstatné. Jednotu, jíž jsme součástí.

Čtyřdenní pobyt zasvětíme z hlavní časti napojení na přírodu a živly, nalezení rovnováhy, léčení sebe sama. Využijeme k tomu více různých metod i rituálů. Navázání vztahu s předky, kreslení vlastní mapy života, učení se od svých silových zvířat, Tislogee, posvátný tanec kmene Komančů, a další. Budeme pozorovat Život a v noci hvězdnou oblohu.

Budeme se ladit na místo a učit, jak obnovit původní harmonické a užitečné spojení mezi světem lidí a světem bytostí obývajících místo či krajinu. Na závěr v souladu s přírodními bytostmi postavíme potní chýši a projdeme společně obřadem potní chýše.

Seminář se bude konat pro minimálně 6 a maximálně 15 účastníků.

Místo konání: Zuckerův mlýn, poblíž vesnice Vidžín, Západní Čechy.

Harmonogram: Pobyt začíná ve čtvrtek v 10 hodin, kdy se sjedeme na místě. Končí v neděli v podvečerních hodinách.

Ubytování: Celý pobyt je velmi přírodní. Ubytování je na louce ve vlastních stanech. Zuckerův mlýn poskytuje zázemí pro venkovní jídelnu a malý srub jako úschovnu potravin. Pitná voda je přivážena v barelech. Záchod je na místě suchý, k umývání slouží potok u louky.

Jídlo: Jídlo je zajištěno pro všechny účastníky formou „polní kuchyně“. Vařena jsou převážně jednoduchá jídla. Pokud jste vegetarián či potřebujete speciální dietu, dejte nám prosím vědět předem.

Co s sebou: Detailní seznam, co si vzít s sebou, pošleme přihlášeným účastníkům nebo na váš dotaz.

 

 

Máte o seminář zájem?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.


 

Chcete si seminář předplatit či jej zakoupit jako dárek?

Vyplňte registraci níže a my vám na seminář vystavíme dárkový poukaz. Poukaz je platný 3 roky od zakoupení. V té době vás bude v předstihu informovat o všech vypsaných termínech. Pokud poukaz kupujete jako dárek, jméno obdarované osoby napište do pole “vaše zpráva”.

Vyplňte registraci níže a my vám na seminář vystavíme dárkový poukaz. Poukaz je platný na všechny termíny semináře po dobu 3 let od zakoupení. Po dohodě je možné poukaz převést na jiný seminář v téže hodnotě. Pokud poukaz kupujete jako dárek, jméno obdarované osoby napište do pole "vaše zpráva".
Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání přihlášky.