jezdec na koni

Na rozdíl od všeobecně rozšířeného mínění je strach něco, co nám pomáhá žít. Kdyby nebylo strachu, asi bychom tu dnes nebyli. Například proto, že nás strach vede k tomu, abychom se rozhlédli, než vstoupíme do silnice.

Pokud ovšem náš strach přeroste a začne nás ovládat, je zle. Život nám pak naopak ztěžuje a brání nám, abychom jej prožívali radostně a naplněně. Bere nám sílu. A čím víc s ním bojujeme, tím víc síly vydáváme a předáváme ji právě strachu, takže sílí. Pojďme se naučit, jak se strachem nebojovat, ale učinit si z něj přítele, který s námi spolupracuje, aby náš život byl lehčí a radostnější.

Podmínkou účasti je dovednost šamanského cestování a kontakt se svým silovým zvířetem či jiným spojencem.

Harmonogram: Seminář probíhá od 10 do 17 hodin.

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

 

Máte o seminář zájem?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.


 

Chcete seminář zakoupit jako dárek či si jej předplatit?

Vyplňte registraci níže a my vám na seminář vystavíme dárkový poukaz. Poukaz je platný na všechny termíny semináře po dobu 3 let od zakoupení. Po dohodě je možné poukaz převést na jiný seminář v téže hodnotě. Pokud poukaz kupujete jako dárek, jméno obdarované osoby napište do pole "vaše zpráva".
Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání přihlášky.