ruka ström

Nejenom šamani, ale i mnozí lékaři se shodují, že příroda, a zvláště les, má léčivé účinky na lidský organismus. V některých zemích dokonce pobyt v lese hradí i zdravotní pojišťovny.

Na semináři se naučíme, jak maximálně využít léčivé vlastnosti lesa pro sebe i případné klienty. Do našich zážitkových aktivit zapojíme poznatky moderní neurovědy, využijeme nové teorie o levé a pravé hemisféře podle dr. Iona McGilchrista a vše okořeníme špetkou šamanismu.

Nezapomeňte si vzít kromě obvyklých věcí (psací potřeby, pohodlné oblečení dovnitř, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout i v lese, domácí obuv, šátek na zakrytí očí a – pokud máte – buben a chřestidlo) také oblečení pro jakékoliv počasí, protože velkou část semináře strávíme samozřejmě v lese, trochu tabáku pro lesní duchy, cca 5 metrů stuhy v barvě dle svého výběru a nůžky nebo nůž.

Pro seminář nejsou potřeba žádné předchozí šamanské zkušenosti. Je vhodný pro každého, kdo chce do lesa.

les boruvci slunceMísto konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha-Vinoř. Na místě je možné po odhodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 150 Kč.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  viz výše.

 

Máte o seminář zájem?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.


 

Chcete seminář zakoupit jako dárek či si jej předplatit?

Vyplňte registraci níže a my vám na seminář vystavíme dárkový poukaz. Poukaz je platný na všechny termíny semináře po dobu 3 let od zakoupení. Po dohodě je možné poukaz převést na jiný seminář v téže hodnotě. Pokud poukaz kupujete jako dárek, jméno obdarované osoby napište do pole "vaše zpráva".
Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání přihlášky.