srdcePřijmi sám sebe…

Nejen pro šamana, ale pro každého dospělého člověka, který chce žít v souladu se sebou a potažmo celým Vesmírem, je prvním krokem k úspěchu přijetí sebe samého, takového, jaký je. Prohlédnutí iluze o sobě samém a spatření se v celistvosti. Jen tak můžeme přestat ztrácet ohromné množství energie každodenním obhajováním a udržováním obrazu o sobě a začít žít skutečný život v souladu se svou duší.

Každý máme své stinné stránky, které na sobě nemáme rádi, které bychom raději neviděli. Ale i ony jsou naší součástí, stejně tak jako ty, které nazýváme dobrými. Bez nich bychom to nebyli my, bez nich nejsme úplní. Právě s těmito stinnými stránkami se na semináři setkáme a přiznáme jim jejich opravdové místo. Šamanismus nám nabízí skvělou možnost podívat se do své Temnoty, poznat ji, přijmout a učit se od ní. Poznat, jaký má pro náš život význam. Setkání s vlastní Temnotou je také skvělým nástrojem pro obraz o aktuálním stavu našeho života i nalezení kroků pro další cestu. Vytvoříme si svůj osobní mýtus, který nám bude návodem, jak svůj život prožít tím nejlepším možným způsobem.

indianska babicka

Upozornění: Podmínkou účasti je absolvování Základního semináře Šamanská cesta u Iva Musila nebo základního semináře u některého z lektorů FSS nebo semináře Cesta bubnu u Míry Kašpara nebo obdobného semináře u některého jiného lektora (v takovém případě uznání semináře zkonzultujte prosím předem).

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Na seminář si vezměte:  karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

 

Máte o seminář zájem?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.


 

Chcete seminář zakoupit jako dárek či si jej předplatit?

Vyplňte registraci níže a my vám na seminář vystavíme dárkový poukaz. Poukaz je platný na všechny termíny semináře po dobu 3 let od zakoupení. Po dohodě je možné poukaz převést na jiný seminář v téže hodnotě. Pokud poukaz kupujete jako dárek, jméno obdarované osoby napište do pole "vaše zpráva".
Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání přihlášky.