matka zemeMitakuye Oyasin je lakotská modlitba, která znamená „Všichni jsme spřízněni“ nebo také „Všichni jsme součástí jednoty“. Lakotové vnímají vše, co je obklopuje, jako živé bytosti. Minerály, rostliny i zvířata jsou pro ně bratři a sestry, stejně jako voda, slunce, oheň… Se všemi máme společnou podstatu. Záměrem našeho pobytu v čisté přírodě bude naladit se na Přírodu natolik, abychom dokázali ztišit své – často rozvířené – myšlenky, zapomenout na běžné starosti a zavnímat to Podstatné. Jednotu, jíž jsme součástí.

Pobyt zasvětíme z hlavní časti napojení na přírodu a živly, nalezení rovnováhy, léčení sebe sama. Využijeme k tomu více různých metod i rituálů a projdeme společně obřadem potní chýše.

Seminář se bude konat pro minimálně 5 a maximálně 10 účastníků.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy.  Strava a ubytování pro tuto akci se hradí zvlášť nad rámec kurzovného 5550 Kč a činí 1000 Kč. Více o akci Šamanské léto zde.

Místo konání: Mokrovraty u Dobříše, Lesní školka Dítě v lese www.ditevlese.cz.

Harmonogram: Pobyt začíná v pátek v 18 hodin, kdy se sjedeme na místě. Končí v neděli v podvečerních hodinách.

Ubytování: Celý pobyt je velmi přírodní. Přespávat budeme v jurtě ve vlastním spacáku na karimatce, případně ve vlastním stanu. Lesní školka poskytuje zázemí pro venkovní jídelnu a malý srub jako úschovnu potravin. Pitná voda je přivážena v barelech. Záchod je na místě suchý.

Jídlo: Jídlo je zajištěno pro všechny účastníky formou „polní kuchyně“. Vařena jsou převážně jednoduchá jídla. Pokud jste vegetarián či potřebujete speciální dietu, dejte nám prosím vědět předem.

Cena: Cena je 3 600 Kč (při platbě 14 dní předem 3 200 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu. Pokud chcete akci čerpat v rámci Šamanského léta, započítá se vám jako 1 seminář a zvlášť uhradíte 1000 Kč za ubytování, jídlo a náklady na potní chýši.

Co s sebou: Detailní seznam, co si vzít s sebou, pošleme přihlášeným účastníkům nebo na váš dotaz.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.