Využijte léto k poznání moudrosti přírodních národů a přihlaste se na “šamanské léto”. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy.

Je toho mnoho, co se od přírodních národů můžeme naučit. Úcta k Matce Zemi a všem bytostem, spolupráce se silovými zvířaty a svým bubnem, propojení mysli se srdcem, učení o živlech, posvátných směrech a jejich energiích, i způsoby léčení. Prostřednictvím učení o životní moudrosti přírodních národů a šamanismu získáváme ale hlavně mnoho informací o nás samých a způsobu, jakým žijeme. Pomocí sebepoznání a sebeléčení navazujeme spojení se svou duší, které nám pak pomáhá na další cestě životem.

Součástí šamanského léta je 13 dvoudenních a 3 jednodenní semináře. Jednodenní seminář je počítán jako “0,5 semináře”, takže namísto 1 dvoudenního semináře si můžete vybrat 2 jednodenní.

Součástí šamanského léta jsou následující semináře*:

pero 20.-21. 6. Základní seminář šamanská cesta
ruka ström 25.-26.6 Léčba lesem
srdce 27.-28.6. Šamanovo srdce
medicine wheel lebka 10.-12.7. Posvátný kruh Medicine Wheel I
medicine wheel Ruben 13.-14.7. Posvátný kruh Medicine Wheel II
pero 18.-19.7. Základní seminář Šamanská cesta
vonne tycinky 20.7. Ochrany a čištění
pero 05.-06.8. Základní seminář Šamanská cesta NOVĚ PŘIDÁNO
myticky jelen 08.-09.8. Duchové přírody
ruka a kapradi 10.-11.8. Rituály v přírodě
ruce 14.8. Síla modlitby
samanske bubny 15.-16.8. Šamanův buben
silova zvirata 17.8. Mé silové zvíře
vyrezavani 21.-23.8. Výroba silového předmětu
salvej 27.-28.8. Základy šamanského léčení
vykurovani  28.-30.8. Šamanské léčení – Extrakční léčba

Při rezervaci napište prosím do poznámky, že máte zájem o registraci v rámci akce Šamanské léto a napište další dva semináře, které jste vybrali. Pošleme vám platební údaje se sníženou cenou.

V případě zájmu je možné akci využít i vícekrát:-)

Balíček tří seminářů je určen pro jednu osobu. Částka je splatná najednou nejpozději 7 dní před prvním seminářem, kterého se v rámci šamanského léta zúčastníte.

*Možnost změny vyhrazena. Věříme, že se tak nestane, ale pokud by byla opět zavedena nějaká vládní nařízení k ochraně zdraví, je možné, že bychom museli některé termíny měnit.