Využijte léto k poznání moudrosti přírodních národů a přihlaste se na “šamanské léto”. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. 

silueta indianaJe toho mnoho, co se od přírodních národů můžeme naučit. Úcta k Matce Zemi a všem bytostem, spolupráce se silovými zvířaty a svým bubnem, propojení mysli se srdcem, učení o živlech, posvátných směrech a jejich energiích, i způsoby léčení. Prostřednictvím učení o životní moudrosti přírodních národů a šamanismu získáváme ale hlavně mnoho informací o nás samých a způsobu, jakým žijeme. Pomocí sebepoznání a sebeléčení navazujeme spojení se svou duší, které nám pak pomáhá na další cestě životem.

Součástí šamanského léta je 11 dvoudenních a 4 jednodenní semináře. Jednodenní seminář je počítán jako “0,5 semináře”, takže namísto 1 dvoudenního semináře si můžete vybrat 2 jednodenní. Balíček tří seminářů je určen pro jednu osobu.

Součástí šamanského léta jsou následující semináře*:

pero 14.-15. 6. Základní seminář šamanská cesta
indianska zena 28.6. Láska, partnerství a sexualita u severoamerických Indiánů
medicine wheel lebka 2.-4.7. Posvátný kruh Medicine Wheel I
medicine wheel Ruben 5.-6.7. Posvátný kruh Medicine Wheel II
pero 10.-11.7. Základní seminář Šamanská cesta
vonne tycinky 12.7. Ochrany a čištění
dotyk rukou 15-16.7. Setkat se se svým tělem
oko 17.7. Osobní síla
muz s vesmirem v hrudi 18.7. Držení síly
srdce ohen 22.-23.7. Šamanovo srdce
pero 24.-25.7. Základní seminář Šamanská cesta
myticky jelen 12.-13.8. Duchové přírody
samanske bubny 14.-15.8. Šamanův buben
vykurovani  25.-27.8. Šamanské léčení – Extrakční léčba
srdce s dirou 27.-29.8. Návrat ztracené části duše

Při rezervaci napište prosím do poznámky u jednoho z vybraných seminářů, že máte zájem o registraci v rámci akce Šamanské léto a napište další dva semináře, které jste vybrali. Pošleme vám platební údaje se sníženou cenou.

V případě zájmu je možné akci využít i vícekrát:-)

Balíček tří seminářů je určen pro jednu osobu. Částka je splatná najednou nejpozději 7 dní před prvním seminářem, kterého se v rámci šamanského léta zúčastníte.

*Možnost změny vyhrazena. Věříme, že se tak nestane, ale pokud by byla opět zavedena nějaká vládní nařízení k ochraně zdraví, je možné, že bychom museli některé termíny měnit.