ruceMožná po absolvování základního obtížně hledáte způsob, jak ve všedním životě aplikovat to, co jste se na semináři naučili. Přemýšlíte, jak získat větší sebedůvěru a jistotu v praktikování prvků šamanismu. Nejste si jisti, jak definovat konkrétní záměry pro šamanské cesty či přicházejí situace, se kterými si nevíte rady.
Pak se přijďte s námi šamansky ladit a naladit. V cyklu 7 pravidelných večerních setkání se budeme zabývat tím, jak využít šamanismus pro sebepoznání a sebeléčení, ke zlepšení partnerských i rodinných vztahů nebo pro práci s klienty. Pracovat budeme s tématy, která do kruhu přineseme a která vyplavou na povrch na našich setkáních. (V minulých kruzích jsme pracovali např. se  zpracováním strachů, se sebedůvěrou a svou silou středu, propojovali jsme svou mysl se srdcem, léčili jsme sebe i druhé, vytvářeli rituály apod.) Budeme trénovat šamanské cestování a učit se další techniky šamanské práce. Používat rituály i vytvářet rituály nové. Formou společné práce, sdílení a supervize najdeme, jak podpořit svůj rozvoj, jak upevnit a rozšířit své dovednosti.

Seminář je vhodný jak pro ty, kteří již mají řadu zkušeností se šamanskou praxí, tak i pro čerstvé absolventy základního semináře.

Cyklus otevíráme pro minimálně 6 a maximálně 12 účastníků. Skupina pak pracuje jako uzavřená a není možné se později přidat.

Harmonogram: Sejdeme se 7 úterních večerů, vždy od 18 do 21 hodin.

Místo konání: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4, (2 zastávky od Smíchovského nádraží)

Na seminář si vezměte:  pohodlné oblečení, šátek přes oči, psací potřeby  a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Upozornění: Podmínkou účasti je dovednost šamanského cestování. Šamansky cestovat se můžete naučit např. na Základním semináři Šamanská cesta.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře níže.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.

 

Máte zájem o seminář, ale nehodí se vám termín?

Zadejte svůj email a my vás budeme informovat o dalších vypsaných termínech.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a odběrem novinek.